Bugünkü
Takvim

Özgürlükleri Koruma Paketi

ABONE OL
Özgürlükleri Koruma Paketi
HÜKÜMET, dün 'na gelen İç Güvenlik Paketi'nin ismi değiştirdi. İsmi "Özgürlükleri Koruma Paketi" olan yasa değişiklikleri ile ilgili AK Parti milletvekillerine bilgi notu gönderildi. Mail olarak gönderilen nottta, paketin neden gerekli olduğu maddeler halinde anlatıldı. Bu tasarıyla, molotofla yapılan saldırılara karşı, kolluğa silah kullanma yetkisinin verildiği belirtildi. Sadece son 6 yılda molotofla işlenen suçlar araştırıldığında, 5 bin 458 olayın meydana geldiği ve 3 polis ve 4 sivil vatandaş olmak üzere 7 insanımızın şehit edildiği anlatıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.