Bugünkü
Takvim

Delidir, ne yapsa yeridir

Her meslek gurubundan insanın gittiği mekana, "Deliler si" adı verildi. Bir anda, bu yer, Türkiye'nin gündemine girdi.

ABONE OL
Delidir, ne yapsa yeridir
Denizli'nin Honaz ilçesinde, her meslek grubundan insanların gittiği ve yıllardır 'Deliler si' olarak anılan yere 'Deliler Kahvesi' levhası asıldı. Mustafa Özarslan'ın yıllardır işletmeciliğini yaptığı mekana bu tabelanın asılması sonrası "'nin Pamukkale'den sonra gezilip görülmesi gereken ikinci önemli merkezlerinden biri olan Honaz Deliler Kahvehanesi'dir" denildi. Levhanın asılmasının ardından birçok kişi, kahve tabelası önünde fotoğraf çektirdi. Bu sırada kahvede oturacak yer kalmadığı gözlendi. Fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan kahve için "Türkiye'de bir ikincisi yok" yorumu yapıldı. Özarslan, "Herkes burayı 'Deliler Kahvesi' olarak bilir. Arkadaşlarla tabela asmayı uygun gördük. Buradaki herkes akıllıdır. Ancak kahveye gelince herkes biraz da deli olur. Arkadaşlarla güzel bir ortamımız var. Herkesi kahvemize bekleriz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.