Bugünkü
Takvim

Molotof atan boyanacak

ABONE OL
Molotof atan boyanacak
Emniyet Genel Müdürü 'in talimatı üzerine, gösterilerde yüzünü maske ile kapatarak taş ve molotof atan provokatörleri tespit etmek için kalıcı boya arayışına girildi. Boyanın TOMA'lardan sıkılacak suya karıştırılarak, gösterilerde kullanılması planlanıyor. Molotof ve taş atanlar, üzerlerine yapışacak değişik renklerdeki boyadan kolaylıkla tespit edilecek. Böylelikle provokatörler polis tarafından en kısa sürede gözaltına alınacak.

kalan karakter 1000

XYZ XYZ

Molatoflar ve Molatofcular CHP - MHP den

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.02.2015 11:31
mehmet mehmet

vatandaşın malına zarar verenler cezasını bulmalı. pkk lı partiyi anlıyoruz da, chp onun kuyruğumu yoksa pkk lı parti onun kuyruğumu? 2000 yılına kadar büraksi içine yerleşmiş chp zihniyetliler ülkenin müslüman kesimine kan kusturdular, bunlara halk isyan etti ama hiç gerçek müslümanların bunlar gibi yakıp yıkanını gördünüz mü?

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 16.02.2015 09:23
aslambek aslambek

polisimiz askerimiz vatanımızın ferdidir onların hayatına kıymaya kalkan hainlerin cezası bu olmamalı onlara verilecek idam cezası ile toplumun yüreği soguyacaktır

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 16.02.2015 07:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.