Bugünkü
Takvim

Bugünkü tilki dir

Bugünkü tilki Paralel çetedir
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Sivas 5'nci İl Kongresi'nde çok önemli mesajlar verdi. Başbakan Davutoğlu, çözüm sürecinde tarihi bir noktaya yaklaşıldığını belirterek, "HDP ve onunla irtibatlı bütün çevrelere sesleniyoruz. Silahlı bütün unsurlar bu topraklardan çekilmeli, şiddet dili bırakılmalıdır" dedi. Gülen Terör Örgütü'nü 'tilkiye' benzeten Başbakan Davutoğlu, şöyle konuştu: CHP, tilkinin gölgesinde siyaset yapıyor. Bugünkü tilki de paralel çetedir. Yiğit olan çıkar tilki gölgesine değil millete sığınır. Unutmayın, gölgesi kendinde olandır AK Parti...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.