Bugünkü
Takvim

Kalpsizler

Kalpsizler
Hatay Havalimanı'nda kalp krizi geçiren bir yolcu, müdahale edilmediği iddiasıyla öldü. İhsan Üstok (67), 20 Ekim 2014'te Hatay Havaalanı'na gitti. Güvenlik geçiş noktasında fenalaştı. Kalp krizi geçiren yaşlı adam, dakikalarca havalimanında görevli nöbetçi doktorun gelmesini bekledi. Ancak nöbette olması gereken doktorun eve gittiği ortaya çıktı. Yerde acı içinde kıvranan Üstok, dakikalar sonra gelen sağlık görevlileri tarafından hastaneye kaldırıldı. Kalp masajlarına cevap vermeyen Üstok, kurtarılamadı. İfadesi alınan doktor, "Çocuğum ateşlendiği için eve gitmiştim" dedi. Havaalanının sağlık hizmetlerini yürüten firmanın sözleşmesi feshedildi. Olayla ilgili dava açıldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.