Bugünkü
Takvim

'e paralel Can

, Ergenekon, Şike ve Gezi baskınlarını yapan eski emniyetçi Nazmi Ardıç'tan talimat alırken TAKVİM'e yakalandı. 17-25 Aralık darbe girişiminin savcısı olan Celal Kara'yla röportaj yaptı. Ve Gülen'e hizmetinin karşılığını aldı. Gazetesi'ne genel yayın yönetmeni olarak atandı!

Cumhuriyet'e paralel Can
Cumhuriyet Gazetesi'nde Utku Çakırözer'den boşalan Yayın Yönetmenliği görevine Can Dündar getirildi. Yayın yönetmenliği için Aydın Engin ve Murat Sabuncu gibi gazetecilerin de ismi geçiyordu. Dündar, son dönemde 'e yazı dizileri hazırlıyor ve gazetede köşe yazıları kaleme alıyordu.

DERİN BULUŞMA
Can Dündar, özellikle Ergenekon, Şike ve Gezi baskınlarını yapan eski emniyetçi Nazmi Ardıç'tan talimat alırken TAKVİM'e yakalanmıştı. Gezicilerin de büyük tepkisini çeken bu buluşmalar ve röportajlar dizisi devam ederek 17-25 Aralık darbe girişiminin baş aktörlerinden olan savcı Celal Kara da Can Dündar'a konuşmuştu. nın içinde yer aldıkları iddia edilen polis müdürleri ve savcılar Cumhuriyet'in kapısını aşındırmıştı. Günlerce süren röportajlarda polis müdürleri ve savcılar 17-25 Aralık darbe girişimleriyle ilgili adeta savunma hazırlamışlardı.

CHARLIE HEBDO
Peygamber Efendimiz'e hakaret içeren Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerinin yayınlanması sonrası gazetede daha da göz önüne çıkan görüş ayrılıkları sonrası Utku Çakırözer'le yollar ayrılmıştı. Çakırözer'in ardından Yayın Koordinatörü Murat Sabuncu ve Yazıişleri Müdürü Ayşe Yıldırım Başlangıç da istifalarını sunmuştu. Murat Sabuncu ve Aydın Engin'in de isimleri yayın yönetmenliği için geçerken, gazete yönetiminin kararı Can Dündar'dan yana oldu.kalan karakter 1000

Yorumcu Yorumcu

17 aralıktan önce başka birileri vardı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.02.2015 08:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.