Bugünkü
Takvim

5 milyonu ödedi

ABONE OL
5 milyonu ödedi
Mustafa Sarıgül, önce Hayri İnönü'nün suçlamalarından sıyrıldı. Şimdi de borcunu kapattı. Şişli Belediyesi eski Belediye Başkanı , 1998 yılında Bank Ekspres'den alınan bir krediden kaynaklanan 2 milyon dolarlık (5 milyon TL) borcunu TMSF'ye ödedi. Sarıgül'ün, TMSF ile yaptığı "Sulh Sözleşmesi" metni ise Twitter'da "Türkiye Gerçekleri -Mustafa Selanik" isimli hesap tarafından paylaşıldı.

KABUL ETMEMİŞTİ AMA!

İşadamı Korkmaz Yiğit'in ihbarı üzerine TMSF, geçen yıl 16 Ocak 2014 tarihinde, 1998'de Bank Ekspres'ten 9 kişiyle birlikte çekilen 3.5 milyon dolarlık kredinin geri ödenmemesi üzerine Sarıgül'ün tüm mal varlığına tedbir kararı almıştı. Sarıgül, TMSF tarafından malvarlığına tedbir kararı konulmasından sonra 18 Ocak 2014 tarihinde yaptığı yazılı açıklamada, "Bugün TMSF tarafından banka hesaplarıma ve mal varlığıma haciz ve tedbir konulmuştur. Bu tamamen haksız ve siyasi bir saldırıdır. Benim TMSF ile herhangi bir borç ilişkim kesinlikle yoktur. Bu olay, 1998 yılına ait ve benim dışımdaki kişilerin kredi borcu ile ilişkilendirilerek yapılmak istenen bir provakasyondur" demişti. Ancak borcu ödeyip kendi kendini yalanlamış oldu.

kalan karakter 1000

misafir misafir

hani derler ya;değirmenin suyu nereden geliyor diye.değirmeni öyle bir yere kuracaksın ki suyu hiç kesilmeyecek.böylecenek hep kazanacaksın.sayın hayri inönü bu değirmenin silivrideki suyunu kesti.değilmi.zaten bu kavga neden.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 10.02.2015 15:33
sarıyerlı sarıyerlı

adamda ne para varya bunun mal varlıgı arastırılsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 10.02.2015 11:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.