Bugünkü
Takvim

Zengin ve mutsuz

ABONE OL
Zengin ve mutsuz
İstanbul'un lüks semtlerinde 'de para var, huzur yok! Belediyede yaşanan skandallar bir yana; Şişli halkının mutsuz olduğu ortaya çıktı. AK Parti Şişli İlçe Başkan Yardımcısı, ve iletişim uzmanı İnci Yeşilyurt, önemli bir araştırmaya imza attı. 25 mahalle muharlığı kayıtlarını inceleyen Yeşilyurt'un araştırma sonuçları, Şişli'de ailelerin üzerinde kara bulutların dolaştığını ortaya koydu. Buna göre; son 3 yılda ilçede boşanan çift sayısı evlenen çiftlerden çok daha fazla. 2012'de 3 bin 659 çif evlenirken, 6 bin 22 çift yollarını ayrımış. 2013'te aradaki fark daha da açıldı. 3 bin 657 çiftin evlendiği Şişli'de 6 bin 581 çift mutluluklarını sona erdirmiş. 2014 rakamları ise uçurumun giderek arttığını gösterdi. 2014'te sadece 2 bin 800 çift mutluluğa adım atarken, 7 bin çift ise boşanmayı tercih etti.

'YAKINDA AİLE KALMAYACAK'

Araştırmanın ardından ailelerle tek tek görüşüp boşanma nedenlerini araştırdığını söyleyen İnci Yeşilyurt, şöyle konuştu: "Türkiye'de her yıl evlenen 5 çiftten 1'i boşanırken Şişli'de rakamlar tam tersi. Bu gidişle, Şişli'de aile kalmayacak. Doğal olarak bu rakamlar Türkiye ortalamasını da etkiliyor. Şişli'nin kalbi, evi delik deşik, huzuru yok."

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Tabi namaz ibadet yoksa hayatin bereketi olu mu?
Vur patlasin, Cal oynasin bir yere kadar, ondan sonra bunalim baslar!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.02.2015 18:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.