Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu 'da

ABONE OL
Kılıçdaroğlu Şanlıurfa'da
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'da işçi kahvesi, hayvan pazarı ve esnafı ziyaret ederek onlarla kahvaltı yaparak sohbet etti.

GÜÇLÜ MUHALEFET ŞART
Halil Yolcu isimli besicinin, "güçlü muhalefet olmalı, iktidara yön verebilmeli" sözleri üzerine, Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa'nın 12 Milletvekili bulunduğunu ve bunların CHP dışındaki partilerden olduğunu belirterek, kentin sorunlarının mecliste gündeme getirilmediğini söyledi. Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa'nın sorunlarını kendisinin parlamentoya taşıyacağını aktararak, "Emin olun buraya Muğla Milletvekilimiz (Nurettin Demir) seçildiği tarihten bu yana en az 12 sefer geldi. Geliyorlar, geziyorlar, dolaşıyorlar, dertleri dinliyorlar şimdi bakın ben buraya geldim, gelmeyebilirdim de ama burada vatandaşın derdi var nasıl anlatacağız bunu? Bakın bir sürü televizyoncu, gazeteci arkadaşımız burada siz söylüyorsunuz onlarda
dinliyorlar"
diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.