Bugünkü
Takvim

Gönül vahşeti

Gönül S. dini nikahlı eşini öldürüp, polise teslim oldu. Oğluyla birlikte gözaltına alınan kadının, kocasının başını gövdesinden ayırmaya çalıştığı ortaya çıktı

ABONE OL
Gönül vahşeti
Isparta Yalvaç'ta dini nikahlı eşi Osman Tokmak'ı (67) öldüren Gönül S. (49), 'nın Osmangazi ilçesinde polise teslim oldu. Eşinden ayrılarak 6 yıl önce İstanbul'dan gelerek Yalvaç'a yerleşen Osman Tokmak, 6 ay önce, 1 çocuk annesi Gönül S. ile dini nikahla evlendi. Ancak Gönül S., geçimsizlik nedeniyle bir süre önce evini terk etti.

ADLİYEYE SEVKEDİLDİ
İddialara göre, eşyalarını toplamak üzere eve dönen Gönül S. ile dini nikahlı eşi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Gönül S., Tokmak'ın başına kesici aletle vurdu. Daha sonra öldürdüğü eşinin üzerini yorganla örtüp evden ayrıldı. Komşularına da "Osman çarşıda" dedi. Gönül S., Bursa'da polise gidip, işlediğini söyledi. Isparta polisi ise evin kapısını çilingir yardımıyla açtığında Tokmak'ın cesediyle karşılaştı. Osman Tokmak'ın sağ kulağının kopma noktasına geldiğini, ensesinde de derin bir kesi olduğunu belirledi. Bu bilgi üzerine, 1 çocuk annesi kadının, kesici bir aletle Tokmak'ın başını kesmeye çalıştığı ihtimali üzerinde duruldu. Bursa'da polise teslim olan Gönül S. ile cinayet şüphesiyle gözaltına alınan oğlu Fırat E., Isparta Emniyet Müdürlüğü tarafından görevlendirilen polisler eşliğinde dün sabah Yalvaç'a getirildi. Yalvaç İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından Gönül S. ve Fırat E., adliyeye sevk edildi. Polis eşliğinde adliyeye gelen Gönül S.'nin sağ el işaret parmağının sarılı
olduğu dikkati çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.