Bugünkü
Takvim

MOSSAD'ı görmediler

ABONE OL
MOSSAD'ı görmediler
Pensilvanya'daki malikanesinden Türkiye'de darbe yapmaya kalkan Fethullah Gülen, Mavi Marmara saldırısının ve Gazze katliamının mimarı olan İsrail'e söz söyletmedi. Devletin zirvesini dinleyerek, ihanette sınır tanımadığını gösterdi. Gözler ise paralel örgütün İsrail gizli servisi MOSSAD ile bağına çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Paralel yapı, MOSSAD ile işbirliği yapıyor" diyerek örgütün kirli yüzünü deşifre etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın flaş açıklamaları, gündemi belirledi. Ancak cemaatin yayın organı Zaman ile Gülen'in aleyhinde tek satır yazmayan Hürriyet gazetesi, Erdoğan'ın MOSSAD ve paralel arasındaki ilişkiyi anlatan açıklamalarını görmezden gelerek 3 maymunu oynadı. Bu durum, sanal alemde geniş yankı uyandırdı.

kalan karakter 1000

Arif Arif

tek ama reng değiştiren ceketli, yazık, bu aralar müslümanların parasını da yolamıyor, merak etmeyin, çok sevdiğiniz siyonistlerle cehennemi boylayacaksınız Allah'ın izniyle

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır1
cevapla 02.02.2015 12:03
İNADINA AK ERDOĞAN İNADINA AK ERDOĞAN

CHP LİYDİM, BU kadar dinleme ve devlete BÜYÜK TÜRKİYEYE bu kadar hain saldırıdan sonra herşeyi görmemek körlüktür, Biz Çözüm süreci maddelieri nelerdir diye sorulduğunda(Ahmet HAKAN - KAYNAK KEMAL CNN TURK) evet 17 madde güzel maddelerdi ama şu an aklıma gelmedi diyen bir cehape gene müdürünün arkasından gidemem, adam siyasetçi değil kukla, basını ve dünyayı SÖZCÜ gazetesinden takip eden bir adam.
OYUM ERDOĞANA HELALDİR!! BÜYÜK TÜRKİYENİN BÜYÜK BAŞKAN

Aynı Görüşte misiniz?
evet37
hayır4
cevapla 02.02.2015 09:45
KAAN KAAN

HEPİNİZ ALLAHA HESAP VERECEKSİNİZ VATANA İHANETİN HESABI ÖBÜR DÜNYADADA SORULACAKTIR SİZLERE

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır4
cevapla 02.02.2015 09:34
emre emre

paralel terör örgütü lideri Abdullah öcalandan ne farkı var bu adamın

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır4
cevapla 02.02.2015 09:33
Murad Murad

vatan haini sahte imam

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır5
cevapla 02.02.2015 09:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.