Bugünkü
Takvim

Gürültü i

ABONE OL
Gürültü cinayeti
Mersin'de bir tekstil fabrikasında çalışan Mahfis Yoldaş vardiyası bittikten sonra servise binip evine dönmek üzere yola çıktı. Bu arada serviste bulunan bir grup gürültü yapınca Yoldaş onlara dönerek, "Biraz sessiz olun" dedi. Grup ile Yoldaş arasında tartışma çıktı. Tartışma serviste bulunan diğer şahısların araya girmesiyle önlendi. Yoldaş daha sonra evinin önünde servisten inip evine gitti. Bir gün sonra ise Yoldaş evinin önünde servise binerken sırtından bıçaklandı. Kanlar içinde kalan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı. Ancak kurtarılamadı. Polis ise Yoldaş'ın serviste tartıştığı şahısların peşine düştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.