Bugünkü
Takvim

Türk korkusu

'da bir Türk genci, İsrail katliamına destek verenleri susturdu. Bundan rahatsızlık duyan hükümet, İsrail karşıtı gösterileri yasakladı

Türk korkusu
Dünya, İsrail'in 'de döktüğü kana sessiz kaldı. Almanya'da yaşayan bir Türk ise İsrail'e tek başına kafa tuttu. Geçen hafta, Nürsberg kentinde toplanan bir grup, İsrail'in Gazze yaptığı vahşi katliama destek vermek için gösteri düzenledi. Bölgeden bisikleti için geçen Tarık Dal adlı bir Türk ise, kalabalık gurubun arasına girerek İsrail'in vahşetini yüzlerine haykırdı. "Sizler her yerde felakete sebep oluyorsunuz" diyen Türk vatandaşı, "Benim kitabımda sizin sonunuzun nasıl olacağı yazıyor. Gün geldiğinde ne bir taşın ne de bir ağacın arkasına saklanabileceksiniz. Her Ramazan masum insanları öldürüyorsunuz. O topraklar sizin değil. Silahsız insanlara karşı mı savunuyorsunuz kendinizi o insanlara silah verinde görelim savunmanızı. Yaptığınız savunma değil cinayettir" diyerek gruba tepki gösterdi. Kanlı katliama destek veren grup, tepki gösteren Türk vatandaşına hiçbir cevap veremedi. Bundan büyük rahatsızlık duyan ise hemen karşı atağa geçti. Gazze'de çocuk katilamına büyük destek veren Alman hükümeti, bütün şehirlerde İsrail karşıtı gösteri düzenlemeye yasak getirdi.

kalan karakter 1000

hatun hatun

insanliktan nasib almamis olanlarin sonu gazzelilerden beter olacak soykirimci topu demokrasi insan haklari sadece kendileri icin anlamadinizmi ve o dekilanlinin annesi yasindayim ama saygiyla ellerini öpüyorum aslan parcasi arap liderler Adam nasil olunurmus görsünler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.07.2014 15:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.