Bugünkü
Takvim

Her şey düzmece

, üç vatandaşının tarafından öldürüldüğü için saldırdığını duyurmuştu. İsrail polis sözcüsü , BBC muhabiri Jon Donnison'a ölümcül bir itirafta bulundu: Kaçıranlar Hamas'tan değildi

ABONE OL
Her şey düzmece
Haziran ayı başında Filistin topraklarına yerleştirilen üç işgalci Yahudi gencin ortadan kaybolması üzerine operasyona başlayan , iki hafta içinde 400 li'yi tutuklamıştı. Üç gencin ölü olarak bulunması üzerine İsrail tüm dünyaya ", vatandaşlarımı öldürdü. Ben de kendimi koruma hakkına sahibim" diyerek Gazze'ye bomba yağdırmaya başladı. İsrail Emniyeti'nde dış basın sözcüsü olarak görev alan Micky Rosenfeld, BBC muhabiri Jon Donnison'a ölümcül bir itirafta bulundu. Donnison, Rosenfeld'in kendisine "Üç Yahudi genci kaçırıp öldürenler Hamas üyesi değildi. Tamamen bireysel bir eylemdi. Ama biz onları Hamas olarak lanse ettik" diye konuştuğunu söyledi. İsrail'de hükümet muhaliflerinin bahsettiği olaya göre ise üç genç bir trafik kazasında öldüler.


Haber Müdürümüz Mevlüt Yüksel, Filistin topraklarında yaşanan vahşete tanıklık ediyor.
kalan karakter 1000

Demir Demir

Zaten butun tarihleri duzmece

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2014 00:06
MARMARA MARMARA

BU YAHUDİLERİ HİTLER BOŞUNA KATLETMEMİŞ.MELUN ADAMLAR.DÜNYANIN BAŞINA GELEN BİR MUSİBET.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.07.2014 14:34
Veli Veli

Siyonistlerin kanında var bu. Gülenin siyonistleri de her şeyi düzmece yapıyor. Bu benzerlik neden acaba çok ilginç. Sizin yetiştirdiğiniz ve sizin maşalarınız olduğu çok açık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 27.07.2014 10:29
hakan hakan hakan hakan

hitlerin Yahudi katliamıda bir projeydi,tıpkı Portekiz sürgünü ve ispanya kraliçesi isabella nın Yahudileri sürgün etmesi gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 27.07.2014 02:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.