Bugünkü
Takvim

Ana kucağı

yandı. 8.5 aylık hamile olan hostes , balkondan atladı. Genç kadının meslek bilgisi sayesinde bebeği mucize eseri hayatta kalmayı başardı. Doktorlar şaştı kaldı!

ABONE OL
Ana kucağı
İstanbul'un ilçesi önceki gün büyük bir patlamayla sarsıldı. Ambalaj deposunda meydana gelen tüp gaz patlaması, korku dolu anlar yaşattı. Faciada 3 kişi hayatını kaybederken akıllarda 8.5 aylık hamile olan 'nın (28) mucizevi kurtuluşu kaldı. Deponun bulunduğu binanın birinci katında oturan Akıllı'nın evini bir anda alevler sardı. Genç kadın tüm kabusa rağmen soğukkanlı davrandı. Zira bunun arkasında Akıllı'nın hostes olması vardı. Akıllı, mesleki bilgisi sayesinde balkondan atladı. Bu doktorları bile şaşırttı. Doktor Özgür Çetiner, "Bebek 35 haftalık ve 3 bin gram. Şu an anne karnında gayet sağlıklı. Erken doğum tehlikesi nedeniyle de gözetim altında tutuyoruz. İnşallah ağrıları olmaz. Anne ve bebek sağlıklı olursa yarın taburcu olma durumları var. Annenin şuuru ve bilinci açık. Hiçbir problem yok" açıklamasını yaptı.

DENİZLİ'DEN ACI HABER...
Ayşe Akıllı bebeği ile hayata tutunurken Denizli'den acı haber vardı. Doğalgaz patlamasında yaralı kurtulan ve 8 aylık hamile olan Didem Fazlı, bebeğini kaybetti. Fazlı'nın 8 aylık bebeği, dün anne karnında yaşamını yitirdi. Genç kadının ise sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Bu arada Zeytinburnu'ndaki patlamada öldüğü sanılan Yunus Pazarlıklıer'in yaşadığı ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.