Bugünkü
Takvim

Kargo tulumba iş başında

ABONE OL
Kargo tulumba iş başında
TAKVİM gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel'in bir sene önce deşifre ettiği 'kargo çetesi' tekrar gündemde. Yüksel, İstanbul 'deki esnaflardan iş adamı 'nun sarsıcı iddialarını dinledi. Seyitoğlu "Avrupalı ajanlar kargo şirketlerine sızarak ticareti bitirmeye çalışıyor, Türkiye'yi bir soygun devleti gibi gösteriyor" dedi. Seyitoğlu ayrıca "Laleli, Osmanbey ve Merter'de ticaret yapan yabancıların ürünlerini teslim alan kargo şirketlerinin içindeki ajanlar ürünleri gönderilmesi gereken yerlere ulaştırmıyor, bu şekilde yabancılar mağdur ediliyor. Polise giden yabancılar bürokrasiye takılıyorlar ve paralarını bitiriyorlar. Ülkelerine gidince Türkiye'deki ticareti kötülüyorlar. Bu kargo çetesi bizleri de haraca bağladı" ifadelerini kullandı.

Mevlüt YÜKSEL

kalan karakter 1000

DEDE DEDE

Bir senedir biliniyorsa gereğini yapsınlar,herşeyi devletten beklemeyin vatandaşlarda uyanık olsun tabi ki devlette konuya el atmalı bu şerefsiz vatan hainlerini ülkemizden kovalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.07.2014 13:49
derya derya

bu ceteleri bitirmek icin el ele calismamiz lazim .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.07.2014 12:19
erol erol

Herkese gunaydinlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.07.2014 10:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.