Bugünkü
Takvim

'ta zafer Bilfen'in

TEOG'ta zafer Bilfen'in
2014 sonuçlarına Bilfenli öğrenciler damgasını vurdu. Geçen yıl 16 Türkiye 1.sinin 4'ünü çıkaran Bilfen, bu yıl 2 Türkiye derecesi ile başarı geleneğini sürdürdü. Beliz Ütebay ve Ahmet Faruk Barlı adlı öğrencilerin Türkiye birinciliğine imza attı. TEOG 1'de 16 öğrenci, TEOG 2'de 62 öğrenci olmak üzere toplamda 78 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı. Bilfen İlköğretim Okulları Koordinatörü Nurşen Kayatürk, "TEOG 1 ve TEOG 2'deki 6 dersten girdikleri toplam 12 sınavda tüm soruları doğru yanıtlayan 78 öğrencimiz, başarı rekorunu bu yıl da kimseye kaptırmadı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.