Bugünkü
Takvim

yor

Uyuşturucu ticaretinden 6 yıl hapis cezası alan , adeta sırra kadem bastı. İstanbul polisi, ünlü sanatçıyı yakalamak için özel bir ekip oluşturdu...

Deniz sekiyor
Deniz Seki (44), uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan yargılandı. Yargıtay ünlü şarkıcının uyuşturucu ticaretinden aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezasını onadı. Ancak hakkında yeniden hapis cezası verilen Seki, adeta sırra kadem bastı. 40 gündür kayıp olan sanatçıdan ses çıkmadı. Ekipler, Seki için başta İstanbul olmak üzere 16 farklı adreste arama yaptı. Ancak şarkıcı hiçbir adreste bulunamadı. Bunun üzerine İstanbul Asayiş Müdürlüğü, Seki'yi yakalamak için 10 kişilik özel bir sivil ekip kurdu. Ayrıca İstanbul Emniyeti bazı illerde Jandarma Ekipleri ile irtibata geçti.

YURT DIŞINA ÇIKMADI
Yurt dışına çıkmadığı tespit edilen Seki'nin özel ekip tarafından her yerde arandığı belirtildi. Bu arada , geçtiğimiz günlerde avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na kanser olduğuna dair hastane raporlarını gönderdi. Savcı konuyu incelemesi için raporları Adli Tıp'a verdi. Ancak Adli Tıp'ın değerlendirme yapması için zanlıyı bizzat görmesi gerektiği belirtildi. Şimdi gözler Adli Tıp Kurumu'nun vereceği kararda.

kalan karakter 1000

max1959 max1959

Güçlü zayıfı ezer. Deniz'in Denizi var, ya garibanın neyi var? Tabiiki adalet garibanı yakalar.Ya birde Parelelle irtibatı varsa,. gelsin Pensilvanya, belkide Feto'nun yanına gitmiştir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 09.07.2014 12:23
sedef sedef

he he arayin bulursunuz.karar ciktiginin ilk günü ben yazmistim.bu kadin kacar yakalanmaz diye.gariban biri olsaydi daha ilk günden yaka paca alinirdi ceza evine.adaölet iste..kici kirik bir sanatci müsvettesine bu imtiyaz hakki nerden doguyor anlamadim..

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 09.07.2014 09:27
saffet saffet

ben devletın yerınde olayım yakalayınca cezasını ıkıye katlarım bunlar bıde halka örnek olacaklar yakalıyın su yosmayı

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 09.07.2014 02:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.