Bugünkü
Takvim

beach

Lahmacunun 50 liraya satıldığı , bu kez 'sosyetik la' gündeme geldi. Zengin çapkınlar, iskelede kendilerini bekleyen genç kızları deniz uçağıyla alıp, fuhuş için havalanmaya başladı

Fuhuş beach
Tatil için 'u tercih eden zengin işadamları, "çapkınlık" için fena uçtu! 'nde bulunan ünlü bir işletmede eğlenen genç kızların, iskeleden deniz uçağıyla alınarak için havalandığı ortaya çıktı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin akın ettiği Bodrum'un ünlü tatil beldesi Türkbükü, lahmacun haberleriyle gündeme geldi. Dar gelirlinin yemeği olan lahmacunun sosyetik plajlarda 50 liraya satılması, günlerce konuşuldu. Ancak gelen bir haber, sosyetik lahmacunu bile gölgede bıraktı. Zenginlerin adresi olan Türkbükü, şimdi de "" iddialarıyla gündeme gelmeye başladı.

ARACILAR DEVREDE
Yaşları küçük genç kızların, Türkbükü'nde bulunan ünlü bir işletmenin plajında gece partilerine katıldığı ve aracılar vasıtasıyla zengin işadamlarıyla fuhuş için para pazarlığı yaptığı tespit edildi. Eğlencenin sonunda kızların deniz uçağıyla iskeleden alındığı ve daha sonra da zodyak botlara bindirilerek fuhuş için belirlenen yata ya da otele götürüldükleri kaydedildi. Türkbükü sakinleri ise duruma isyan etti. Bazı vatandaşlar zengin olma hayalleri kuran küçük kızların, fuhuş batağına saplandığını ve fuhuş çetelerinin Bodrum'u mesken tuttuğunu öne sürdü.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

şunu merak ediyorum the falcon arkadaşımız gayet adresii vermiş ordaki polis ve jandarma ne iş yapıyor acaba düşündürücü!!!!!!!! yazıklar olsun ahlak yapısı çökmüş yazıklar olsun cenabı hak bu insanları helak etsin yok etsin bu dünyadan

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır3
cevapla 08.07.2014 13:13
mehmet mehmet

eskiden istanbulda yatlarla geceleri denize açılarak yaptıklarını bu gün bodrumda yapıyorlar normal. insanın içinden kötülüğü atmazsan oradan kovarsan başka yere gider.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır2
cevapla 08.07.2014 11:57
vardar vardar

içki yasağını "yaşam tarzı" diye diline dolayan chp....buda mı yaşam tarzı...? hadi bakalım mecliste bir görüşme açtır...bir kanun çıkarttır.böyle rezaletler yaşanmasın bu ülkede....hiç endişen olmasın...iktidar seni destekleyecektir (anayasanın uzlaşılan 60 maddesinde olduğu gibi getir uzlaşalım deyip te ortadan kaybolma ha...:::)))

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır3
cevapla 08.07.2014 11:37
misafir misafir

şaşırdıkmı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır2
cevapla 08.07.2014 11:06
vatandaş vatandaş

zina serbest oldu türkiyede ahlak bozuldu.avrupa birliği hikaye zina için en ağır cezalar verilsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır4
cevapla 08.07.2014 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.