Bugünkü
Takvim

Boğa ziyafeti

İspanyol futbolcular ve , tatil için geldikleri İstanbul'da Huqqa'ya gitti. Arbeloa 4, Pacheco ise 3 kilo et yedi. İki yıldız da, 'Böylesini görmedik' dedi

ABONE OL
Boğa ziyafeti
Real Madrid'in başarılı futbolcusu Alvaro Arbeloa ve Liverpool'lu Daniel Pacheco'nun tatil tercihi İstanbul oldu. 2 gün önce İstanbul'a gelen İspanyol yıldız yemek için Kuruçeşme'deki Huqqa'ya gitti. Kendisi gibi İspanyol olan genç futbolcu Pacheco ile birlikte et tercih eden Arbeloa, görenleri hayrete düşürdü. 4 kilo, Daniel de 3 kilo et yedi.

SANKİ İLK KEZ YEDİK!
Mekan görevlileri tarafından özel olarak ağırlanan ve yemek sonrası içtikleri özel karışım nargileyi çok beğenen iki futbolcu da, arkadaşlarına burayı tavsiye edeceklerini söyledi. Mekan görevlilerini de kırmayarak hatıra fotoğrafı çektiren yıldız oyuncu herkesin ilgi odağı olmayı başardı. Yemek ve nargile sonrası mekandan arkadaşı Daniel'le ayrılan Arbeloa, "Daha önce maç için İstanbul'a geldim. Ancak hiçbirinde yeterince dolaşma fırsatı bulamadım. Şimdi Daniel'le İstanbul'un keyfini çıkartıyoruz. Buranın etini tavsiye ettiler. Yedikçe daha çok istedik. İlk kez et yiyoruz gibi hissettik" dedi. Alvaro Arbeloa ve Liverpool'lu Daniel Pacheco'nun transfer görüşmeleri için de İstanbul'da olabilecekleri iddia edildi. Ancak her iki futbolcu da ısrarla tatil için geldiklerine dikkat çekti.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.