Bugünkü
Takvim

Yasemin soldu

Otomobil sulama kanalına uçtu. Araçtan çıkarılan baba kurtuldu, 4 yaşındaki kızı Yasemin ise akıntıya kapıldı. Küçük kız, doğum gününü göremeden öldü

Yasemin soldu
İzmir Menemen'de bir tavuk çiftliğinde çalışan Ömer Karakum (35) bakkaldan erzak almak için kızı Yasemin'i (4) de alarak yola çıktı. Karakum'un kullandığı otomobil, 2 metre derinliğindeki sulama kanalına yuvarlandı.

'ELİMİ UZATTIM AMA TUTAMADIM'
, suya atılan halat yardımıyla karaya çıkartıldı. Yasemin ise akıntıya kapıldı. Küçük kızın cansız bedeni, 13 kilometre uzaklıkta bulundu. Evlat acısı yaşayan baba, "Kızımı arabadan çıkarmak için elimi uzzattım. Çocuğum suda kayboldu. Yasemin'in 10 gün sonra doğum günü vardı" diye ağladı.

Erdal ÇARBOĞA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.