Bugünkü
Takvim

Ablasının başını kesti

'Eniştemi aldatıyorsun' diyerek ablasının başını kesip, gövdesinden ayıran genç, cesedin başında bekledi

Ablasının başını kesti
'de garsonluk yapan 21 yaşındaki , 2 yıl önce evlenen ablası 23 yaşındaki Nazmiye Sönmez'i ziyarete gitti. İddiaya göre Özaşkın, eniştesini aldattığından şüphelendiği ablasıyla tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Mustafa Özaşkın, önce bir çocuk annesi ablasını elleriyle boğmaya çalıştı. Daha sonra mutfaktan ekmek bıçağını alıp ablasını bıçakladı. Bununla da yetinmeyen genç, ablasının başını kesti. Kardeş katili olan genç, eniştesini arayarak eve gelmesini söyledi ve kan gölüne dönen evde beklemeye başladı. Kısa süre sonra ise berberlik yapan eniştesi İrfan Sönmez eve geldi. 2 yıllık eşinin cesedini gören Sönmez sağlık ekipleri ve polis çağırdı. Polis, Mustafa Özaşkın'ı gözaltına aldı. Zanlı genç, ablasının telefonunda eniştesini aldattığına yönelik mesajlar gördüğünü ve çılgına döndüğünü söyledi.


Yalçın BAĞBOZAN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.