Bugünkü
Takvim

Ecelin röntgeni çekildi

yi pres gibi sıkıştırıp, feci şekilde ölümüne sebep oldu. Acılı baba 'Sorumlular cezalandırılsın' dedi

ABONE OL
Ecelin röntgeni çekildi
İstanbul'da kapıcılık yapan ve , 7 yaşındaki özürlü kızları Aleyna'yı röntgen filmi çektirmek için Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Röntgen teknisyeni Mehmet Ali Güneş, genç çiftten kızlarını tutmalarını istedi. Baba kızını belinden tutarken, anne ise kızının ayaklarından tuttu. Bu sırada raylı Emine Kulan'ı duvarın arasına sıkıştırdı. Genç kadının göğsü parçalandı. Talihsiz kadın 4 saat süren ameliyatın ardından kurtarılamadı.

AH DEMEDEN ÖLDÜ
Acılı eş Çetin Kulan, "Cihaz aşağıya indiğinde eşim, duvar ile cihazın arasına sıkıştı. Eşim 'Ah' bile diyemeden öldü. En büyük hayali kızımızın konuşup 'anne' demesiydi. Bütün vaktini Aleyna'nın iyileşmesi için geçiriyordu. Aleyna, ellerini hareket ettirmeye ve yavaş yavaş yürümeye başlamıştı. Her gün giderek iyileşiyordu. Bu işin peşini bırakmayacağım. Benim canımı aldılar" diye konuştu.

ANNESİNİ BEKLİYOR
7 yaşındaki Aleyna kapıcı dairesinde hiçbir şeyden habersiz, annesinin gelmesini bekliyor.


Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.