Bugünkü
Takvim

Kaderin babası

ABONE OL
Kaderin babası
Gökyüzü, 'e ağladı. Adana'da Hava Oyunları sırasında uçağı düşen ve feci şekilde can veren Öztürk, geride dramatik bir hikaye bıraktı. Zira aynı zamanda gökyüzü fotoğrafçısı olan Öztürk'ün babası de 1976 yılında Isparta'da bir uçak kazasında hayatını kaybetmişti. Babasının ölümüyle şok olan Pelin Öztürk ise "Dedemin ve babamın mirasını ben devam ettireceğim. Babamın çizgisini korumaya çalışacağım" dedi.

SON VEDA BUGÜN...
Bu arada Öztürk'ten geriye Adana'da çektirdiği bu fotoğraflar kaldı. Ünlü pilotun bugün son yolculuğuna uğurlanacağı açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.