Bugünkü
Takvim

Pitbull'lu müebbet

Pitbull cinsi köpeği sevme tartışmasında işlenen cinayet için savcı en ağır cezayı talep etti

ABONE OL
Pitbull'lu müebbet
İstanbul Zeytinburnu'nda 20 Ocak 2013 günü Mehmet Nesim Girasun (25) iki arkadaşı ile pitbull cinsi köpeğini gezdirirken, birahanenin önünde oturan Yavuz Kurhan'la (28) köpek yüzünden tartıştı. Tartışmada Kurhan, Girasun'u göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından Yavuz Kurhan ile arkadaşları Orhan Çeven ve Kadir Aşık tutuklandı. İddianemeyi hazırlayan savcı, Girasun'u bıçakla öldüren için 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezası isterken, Çeven ve Aşık için ise cinayete yardım ettikleri için 20 yıla kadar ceza talep etti.

Osman ASİLTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.