Bugünkü
Takvim

Lise öğrencisi 60 bin kazandı

ABONE OL
Lise öğrencisi 60 bin kazandı
atv'nin sevilen yarışma programı ''e katılan 18 yaşındaki lise öğrencisi , 9 soruya doğru cevap vererek 60 bin lira kazandı. 125 bin liralık 10. soruyu da doğru tahmin eden Farzini, risk almayarak yarışmadan çekilince 65 bin liradan oldu. Türkiye'de yabancı öğrenci statüsünde okuyan ve ile girdiği diyaloglar sonucu ilgi toplayan Farzini yarışmanın sonunda Işık'a yarışma teklifinde bulundu. Farzini, Işık'a, "Bir defa da sizin kameraların karşısında yarışmanızı istiyoruz. Bilginizle 12 sorudan 11'ini kesin doğru cevaplamanızı bekliyorum. Yarışmayı da ben sunayım" dedi. Işık'ın cevabı ise, "Eğer özel bir gün olursa izleyici karşısında da belki olabilir" oldu. Farzini, Kenan Işık ile çektirdiği fotoğrafı da Twitter'da paylaştı.


Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.