Bugünkü
Takvim

Bilfenliler'e

ABONE OL
Bilfenliler'e SBS semineri
'ndan mezun olup Robert Koleji'ni kazanan öğrenciler, Bilfen 8. sınıflarla bir araya geldi. "Mezunundan öğrencisine okul seçimi" başlıklı seminere katılan 80 Robert öğrencisi, bu yıl SBS'ye girecek kardeşlerine sınav hakkında bilgiler verdi. İşte mezunlardan, SBS'ye son 1 ay kala nasıl çalıştıklarına dair tüyolar: Sakın telaşa kapılmayın. SBS öncesinde tekrar çok önemli. 'Sınavım çok iyi geçecek' diyerek kendinizi motive edin. Deneme sınavları eksik olduğunuz konuları gösterir, onları gidermeye çalışın ama panik yapmayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.