;

Teşekkür mektubu

zanlılarının amcası Ruslan'la kayınpederi CIA Türkiye Masası eski 'in, çeçen direnişçilere destek verdiği ortaya çıktı. Hatta Çeçenler, yardımlara bir mektupla teşekkür etti...

Teşekkür mektubu
Boston Maratonu'na bombalı saldırı düzenledikleri iddia edilen Tamerlian ve 'in amcası 'in, 'Karanlıklar Prensi' lakaplı kayınpederi 'le Çeçen direnişçilere yardım ettiği de belgelendi. Ruslan Çarnayev, 1995'te CIA'nın Türkiye Masası eski Şefi Graham Fuller'in emri ile bir yardım derneği kurdu.

'DİRENİŞ İÇİN ÖNEMLİ'
Washington'da kurulan bu derneğin adresi olarak Fuller'in evi gösterildi. 1996 yılının sonuna kadar bu dernek, Çeçen direnişçilere büyük yardımlar gönderdi. Hatta bu konuda ünlü Çeçen direnişçi Muhammed Shashani, Fuller ve Ruslan'a bir teşekkür mektubu gönderdi. Başta ayakkabı ve teçhizat olmak üzere gönderilen yardımlar nedeniyle yaşadıkları mutluluğu belirten Shashani, "Direniş için gelen bu destek bizim için çok önemli" diye yazdı.

CIA'DAN PARA DA GİTTİ
İddialara göre Fuller, CIA'nın örtülü ödeneğinden aldığı paraları da Çeçen direnişçilere ulaştırdı. Bu konuda da yardım derneğini kullandı. Fuller, yarım soruları cevapsız bıraktı. Ancak ısrarlı sorular karşısında, kendisinin artık emekli olduğunu ve geçmişte de gayri resmi hiçbir kuruma destek vermediğine dikkat çekti.
  • 02 Mayıs 2013, Perşembe

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

nasıl 11 eylül ü abd kedi yapmış ise bu saldırıyıda abd yapmıştır belki onlarında bir etö vardır belki değil kesin var çünkü bizimkiler onları örnek ve akıl aldı pentegon vermiştir ayarı bizim etö de pentegon u kendine örnek almaya çalıştı ama pentegon dünyayı etö bizi ezdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.05.2013 08:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.