Bugünkü
Takvim

Dalgalı dehşet

Fırtına nedeniyle yükselen dalgaların fotoğrafını çekmek isteyen üniversite öğrencisi dalgalara kapıldı

ABONE OL
Dalgalı dehşet
'in azgın dalgaları kıyıları dövüyor. Sahil kenarındaki birçok işyeri ile yollar hasar görürken kıyıya yakın park eden bazı araçlar da dalgalara kapıldı. 'ta ise daha acı bir olay meydana geldi. İskelede metrelerce yükselen dalgaların fotoğrafını çekmek isteyen üniversite öğrencisi bir anda dalgalara kapıldı. Kahırman, azgın dalgalarda bir anda kaybolurken olayı gören vatandaşlar hemen yetkililere haber verdi. Sahil Güvenlik Arama Kurtarma ekibi üniversiteli genci arama çalışmalarına başladı. Vatandaşlar da kıyı boyunca arama yaparken, dalgıçların iskele civarındaki çalışmaları ise sürüyor. Öte yandan denizin üstündeki dalgaların aksine dip dalgasının bulunduğu ve bu nedenle de dip dalgası akıntısıyla sürüklenme ihtimalinin olduğu kaydedildi. Aslen Bayburtlu olan Abdusamed Kahrıman'ın Giresun Üniversitesi Bulancak Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenci olduğu öğrenildi. Kahrıman'ın deniz kenarında çektirdiği birçok fotoğrafını Facebook'taki sayfasına yüklediği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.