Bugünkü
Takvim

Makine 'milyoner' ol dedi

'da 6 bilerek 14 milyon 245 bin lira kazanan talihli, kuponu 'sen-seç' yöntemiyle makineye oynattı

Makine 'milyoner' ol dedi
talihlisini makinenin belirlediği ortaya çıktı. 7 haftadır devreden çekilişinde 6 bilerek, 14 milyon 245 bin lira kazanan talihlinin, kuponu 'sen-seç' yöntemiyle makineye oynattığı öğrenildi. '26, 29, 31, 32, 40 ve 46' numaralarıyla büyük ikramiyeyi hak eden talihli, 6 kolonla denediği şansı için 6 lira ödedi. Kuponun yatırıldığı bayii Gündüz Sağlam, akşam saatlerinde büyük ikramiyenin büfelerinden doldurulan kupona çıktığını öğrendiğini söyledi. Sağlam, "Bizim bayiden oynandığı öğrenildikten sonra adeta telefonlarım kilitlendi. İkramiye çıkan arkadaşı çok merak ediyorum'' dedi. Bayiye yakın bir esnaf, "Sabah 05.00'de geldim. Çevremdeki esnaf da dükkanlarını açtı, yani kaçmadılar. Demek ki, onlara çıkmamış'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.