Bugünkü
Takvim
Taciz iğnesi
İstanbul Fatih'teki evinde rahatsızlanan 23 yaşındaki Selma K. eşi tarafından yakındaki bir vakıf hastanesinin acil servisine kaldırıldı. Doktorun yaptığı muayenenin ardından iğne olmak için iğne odasına giren Selma K.'ya yanına gelen sağlık memuru Vural D. kalçadan iğne yaptı. Panikle odadan çıkan Selma K., kapıda bekleyen eşi Naim K.'ya sağlık memuru Vural D.'nin elle tacizde bulunarak, "Şimdi rahatladınız mı" dediğini anlattı. Naim K. bunun üzerine Vural D.'yi tehdit etti. Taraflar birbirilerinden şikayetçi oldu. Cumhuriyet Savcılığı, Vural D. hakkında 2 yıldan 7 yıla, Naim K. hakkında ise 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.