Bugünkü
Takvim

Türkiye için el ele verdiler

ABONE OL
Türkiye için el ele verdiler
İstanbul' da toplanan Tüm Bürokratlar ve İşadamları Sosyal Dayanışma Derneği'nin (TÜMBİAD) yönetim kurulu, 'ı yeniden genel başkan seçti. Gazetemiz yazarı Hayri Ülgen'in de yönetim kurulunda yer aldığı TÜMBİAD üyeleri, Türkiye'ye hizmet için el ele verdi. Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Cevdet Akay, "TÜMBİAD olarak, ülkede faydalı işler yapmak için özel ve bağımsız çalışacak komisyonlar kurduk. Tüm komisyonların görevini layığıyla yerine getirip, bu ülkeye hizmet edecek projelere imza atacaklarına dair inancım tamdır" dedi.

PROJE ÜRETİYORLAR
Bürokrat ve işadamlarından oluşan grup, özel ve bağımsız komisyon kurup, ülke için proje üretiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.