Bugünkü
Takvim

Ahmet'in dramı

13 yaşındaki Ahmet, okul çıkışı plastik fabrikasında çalışmaya başladı. 100 TL haftalık alan çocuk, pres makinesinde ezilerek can verdi

ABONE OL
Ahmet'in dramı
Adana'da 13 yaşındaki , çalıştığı fabrikada yaşamını yitirdi. Acı olay önceki gün Keresteciler Sitesi'ndeki Koç Plastik'te meydana geldi. Şehit Öğretmen Sait Korkmaz İlkokulu 7'nci sınıf öğrencisi olan Mehmet Yıldız, okuldan arta kalan zamanlarda plastik fabrikasında çalışmaya başladı. Çay ve temizlik işlerine yardımcı olan 100 lira haftalık alan çocuk, işyeri sahibi Ali Koç tarafından ağır yaralı olarak devlet hastanesine getirildi.

BAŞI EZİLMİŞ
Ali Koç'un, "Plakasını alamadığımız bir otomobil çarpıp kaçtı" dediği Ahmet Yıldız hayatını kaybetti. Doktorlar, olayın trafik kazası olamayacağını söyleyince tekrar ifadesi alınan işyeri sahibi Koç, "Pres makinesinden çıkan numuneleri alırken kafası sıkıştı. Yaralanınca hastaneye getirdik" itirafında bulundu.

kalan karakter 1000

esmeray esmeray

Allah acil sifalar versin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2013 03:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.