Bugünkü
Takvim

Yanlış katliam

Adliye binasının önünde kaleşnikofla 4 kişiyi öldürüp 2 kişiyi yaralayan 20 yaşındaki zanlı polise teslim oldu. Saldırganın yanlış aileye kurşun sıktığı ortaya çıktı

ABONE OL
Yanlış katliam
'te bir süre önce Erdem S. ve Esra Dedekurt boşanma davasında çıkan kavga nedeniyle mahkemelik oldu. Dün görülen davanın ardından erkek tarafı adliyeden ayrıldı. Bu sırada bir kişi uzun namlulu silahla kız tarafının üzerine ateş açtı. Olayda 29 yaşındaki Esra Dedekurt, annesi (54), ağabeyi (34) ile yoldan geçen Zeki Erdem Öğümsöğütlü (26) hayatını kaybetti, Mehmet Kenan Dedekurt (29) ile yoldan geçen Hasan Kılıç yaralandı. 20 yaşındaki Adem Çetin polise giderek olayı kendisinin yaptığını söyledi.

ÇETE SAVAŞLARI GİBİ
İşlemlerinin ardından adliyeye götürülen Çetin, "Neden yaptınız?'' sorusuna, "Mafya bozuntularına ders vermek için. Kimse kendini mafya sanmasın. Bu memlekette Urfalılar var'' diye konuştu. Zanlının 4 kişiyi 'yanlışlıkla' öldürdüğü ortaya çıktı. 17 Ekim 2012'de cezaevi önünde çıkan silahlı çatışmada 2'si kadın 4 kişi yaralanmıştı. Müslüm Çetin'in liderliğini yaptığı çete üyeleri, diğer çete lideri Serkan Gar'ı ziyarete gidenlere ateş açmıştı. Müslüm Çetin'in akrabası olduğu öne sürülen Adem Çetin, dün adliye çıkışı liderliğini Serkan Gar'ın yaptığı çete üyelerini vurmak için beklerken, yanlışlıkla Esra Dedekurt ve 3 kişiyi öldürdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.