Bugünkü
Takvim

Engeller kalkıyor

ABONE OL
Engeller kalkıyor
Türkiye'deki 2 milyon tekerlekli sandalye kullanıcısına yönelik hazırlanan yatak odası takımı, engellilerin hayatını kolaylaştıracak. İnegöl'de seri üretimine başlanacak 'ı' adlı yatak odası, herkesin ulaşabileceği bir fiyattan satışa sunulacak. Üniversite yıllarındayken bu odasının projesini hazırlayan ve şimdi mobilya fabrikasında araştırma-geliştirme bölümünde çalışan 'ın eseri olan mobilyalar 3 ana bölümden oluşuyor: Yatağa geçiş, çalışma ve dinlenme. Tekerlekli sandalye ile yatağın başına gelen engelli, özel dizayn edilen sürgülü koltuğun üzerine oturuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.