Bugünkü
Takvim

Afyon'kara'hisar

'daki faciada yanan 8 beden, 'da yan yana toprağa verildi. 6 aylık Murat ise annesi ile birlikte defnedildi...

ABONE OL
Afyon'kara'hisar
Tam 14 yıldır hasret kaldıkları memleketlerine böyle dönmeyeceklerdi... Gurbetten koşarak sevinçle geleceklerdi... Ama olmadı... 'da çıkan alevler ile 7 çocuğunu yaktı. Ve gurbette kavrulan bedenler dün memleket toprağına bırakıldı. Anne Nazlı Özcan (40) ile ilk eşinden olan kızı (17) ve ikinci eşinden olan çocukları Yılmaz (14), Abdülkadir (8), İzzet(7), Yasin (6), Ahmet (3) ve 6 aylık Murat'ın cenazeleri 'da toprağa verildi.

GELİNLİK...
Kentteki İmaret Camisi'nin avlusunda yan yana dizilen tabutlar görenlerin yüreklerini burktu. Hatice Oruç'un tabutunun üzerine annesinin gelinliği konuldu. Henüz 6 aylık olan Murat bebek annesiyle aynı mezara defnedildi.


Mehmet Emin GÜZBEY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.