Bugünkü
Takvim

kurtaran

Yol kenarında yaralı halde yatan nin imdadına bir yetişti Köpek, yaralı kedinin başında bekleyip, havlayarak yardım çağırdı

Kedikurtaran köpek
Bodrum'da karayolu kenarında yerde hareketsiz yatan yaralı yi gören , başında beklemeye başladı. Köpek havlayarak, yoldan geçenlerin dikkatini çekmeye çalıştı. Zaman zaman çevredeki iş yerlerinin de kapısına giden köpek, havlayarak yardım istedi. Yoldan geçen gazetecilerin köpeğin havlamasını duyması ile yaralı kedi kurtarıldı. Gazetecilerin haber vermesi üzerine gelen hekim ve yardımcıları, kediyi alarak kliniğine götürdü.

VETERİNER DE ŞAŞIRDI
, ilk kez bir köpeğin, kediyi koruma altına aldığını gördüğünü söyleyerek, "Köpek komşularımızdan birine ait. İlginçtir ki geldiğimizde yaralı kedinin başında duruyordu" dedi. Kediye ne olduğunu araştıracaklarını belirten Özer, "İlk aşamada ilaç verdik. Kanaması durduğunda radyografi çekip ne olduğuna bakacağız. Kediyi birkaç gün gözlem atında tutacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.