Bugünkü
Takvim

Polis de çaresiz

Çalıntı bir aracın direksiyonunda yakalanan 14 yaşındaki M.T., 92 kez hırsızlıktan gözaltına alındı ve her seferinde serbest bırakıldı

Polis de çaresiz
'de dün sabah saat 07.00 sıralarında aşırı süratli bir aracın peşine düşen polis ekipleri, çalıntı kaydı bulunan otomobili bir süre sonra yakalayarak durdurdu. Otomobilin direksiyonunda küçük bir çocukla karşılaşarak şaşıran ekipler, otomobilde yaptıkları aramada 2 adet laptop buldu. Laptopların bir ilköğretim okulundan çalındığını tespit eden polis, okula giderek kamera kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda 14 yaşındaki M.T. ile 15 yaşındaki M.D.'nin okulun yönetim odalarında bulunan 2 adet laptopu aldığını tespit etti. 14 yaşındaki M.T.'nin toplam 92 kez hırsızlıktan yakalandığı tespit edildi. M.T., yaşı sebebiyle her seferinde serbest bırakıldı.

Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.