Bugünkü
Takvim

Haciz canına yetti

ABONE OL
İzmir'de naylon faturayla devleti 5 trilyon zarara uğratmaktan sabıkalı Mahmut Türer Özbeyler ve mali müşavir ablası Funda Özbeyler'in mağdur ettiği insan sayısı her geçen gün artıyor. Özbeyler'in, 40 bin TL borçlandırdıkları 12 yıllık Türkçe öğretmeni Zeynep Karahan'ı da ölümün eşiğine getirdi. Mahmut Türer Özbeyler'in okullarında yöneticilik yapan Karahan, Özbeyler'in isteği üzerine 40 bin TL'ye Maltepe Çokar Anadolu Lisesi'ni de üzerine aldı. Okula gelen hacizlerden bunalan öğretmen ilaç içerek intihara kalkıştı. Karahan, son anda hastaneye yetiştirilerek kurtarıldı.

kalan karakter 1000

Guven Kıraç Guven Kıraç

Bu haber sanırım isim karmasası ile yapılmıs. Bu hoca Sevinc Dershanesinin Ulus subesinin hocası ve Sevinc Dershanelerinin sahibine cok yakınlıgı ile bilinen Bir hoca.. Su an da Turan Şeşen e ait olan Bagdat Caddesindeki çakma Fenbilimleri dershanesinde calisir Zeynep Karahan.

Sanırım Zeynepler karıstı kamuoyunu Zeynep Hocayı cok iyi tanıyan biri olarak bilgilendirmek istedim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır21
cevapla 08.09.2012 17:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.