Bugünkü
Takvim

Bond 007 Esnaf 000

İstanbul'da Bond filmi çeken yapımcılar köşeyi döndü. Esnaf ise bir ay işsiz kaldı

ABONE OL
Bond 007 Esnaf 000
serisinin son filmi 'Skyfall'un bazı sahnelerine ev sahipliği yapan Adana'da esnaf umduğunu bulamadı. Kentin tanıtımına katkı sunması beklenen çekimler, kapanan caddeler nedeniyle esnafa kazanç sağlamadı. Adana Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı , "Umarım çekimler sırasındaki esnafın kaybı film bittikten sonra kazanca döner" dedi. Esnafın 1 ay süren çekimler nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığını vurgulayan Sönmez, "Ama, bunun gelecekte faydaya dönüşeceğini umut ediyoruz" diye konuştu. Bugüne kadar 1.5 milyarın üzerinde seyirciye ulaşan Bond filmlerine dünyanın çeşitli şehirleri ev sahipliği yaptı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.