Bugünkü
Takvim

15 milyon TL sahibini bekliyor

Devreden lotolar milyon saçıyor. Bugün çekilecek 8 milyon TL, ise 7 milyon TL ikramiyeyi zorluyor

ABONE OL
15 milyon TL sahibini bekliyor
ve 'da son haftalarda tüm rakamları bilen çıkmayınca, iki oyunda biriken toplam ikramiye miktarı 15 milyon lira sınırlarına dayandı. Sayısal Loto'da 3 haftadır 6 bilen çıkmadı ve 5 milyon liradan fazla ikramiye birikti. Cumartesi günü yapılacak çekilişe kadar bu rakamın 7 milyon liraya ulaşması bekleniyor. Bugün çekilecek olan Süper Loto'da ise 5 haftadır büyük ikramiyeyi kazanan olmadı. Geçen hafta Süper Loto da büyük ikramiye devrederek 5'inci haftasında 6 milyon 500 bin 539,77 TL'ye ulaşmıştı. Bu akşama kadar Süper Loto'da büyük ikramiyenin 8 milyon liraya dayanması bekleniyor. Türkiye'de loto oyunlarında daha önce en büyük ikramiye 30 Haziran 2011'de 22.6 milyon lirayla Süper Loto'da çıkmıştı.

REKOR 22,6 MİLYON TL
9 hafta devreden Süper Loto'da 10. haftaki çekilişte Ankara Etimesgut ve Antalya Muratpaşa'dan 2 kişi, 22.6 milyon liralık ikramiyeyi paylaşmıştı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.