Bugünkü
Takvim

Rumuz Mossad

Akdeniz gaza geldi! 'in doğalgaz terminalinin güvenliğini sağlamak için Rum kesimine 20 bin komando yerleştireceği belirtildi...

ABONE OL
Rumuz Mossad
'i güç sarhoşu yaptı. İsrail, Kıbrıs Rum tarafına inşa edilecek doğalgaz depolama tesisini kendisinin yapacağını belirtti. Ancak tüm personelin İsrailli olmasını ve güvenliğini de kendisinin sağlayacağını şart koştu. İsrail'in bu kapsamda Kıbrıs Rum Kesimi'ne 20 bin komando yerleştireceği iddia edildi. Komandoların çoğunun ise İsrail Gizli Servisi Mossad ajanı olduğu öne sürüldü.

HEDEF LİMASOL
Tarafların anlaşması halinde, santral inşaatında çalışacak 10 bin İsrailli, ailesini de Rum tarafına getirecek. Böylece en az 30 bin İsrailli Limasol'a yerleşecek. Bu arada bir Rum kaynak, ''İsrail'e parmağınızı verirseniz kolunuzu kaptırırsınız. İsrail buraya yerleşmek için geliyor" diye konuştu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.