Bugünkü
Takvim

Çek arabanı

112 Acil doktoru, ambulans önüne park eden kişileri uyardığı için dövüldü. Magandalar doktorun burnunu iki yerden kırdı

ABONE OL
Çek arabanı
Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde ambulansın park alanına otomobil park eden 5 kişi, kendilerini uyaran doktoru darp etti. 26 yaşındaki doktor İsa Bulgut'un burnu kırılırken, doktoru darp eden saldırganlar olay yerinden kaçtı. Olay önceki gün akşam meydana geldi. İçinde 5 kişinin bulunduğu bir otomobil Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'nin bahçesinde ambulansın park alanında durdu.

BEŞ KİŞİ SALDIRDI
Bu sırada Acil Servis'te görevli 26 yaşındaki doktor İsa Bulgut, otomobildeki kişilere "Arkadaşlar birazdan ambulans gelecek, aracınızı otoparka çeker misiniz?" dedi. Bunun üzerine araçtan aşağıya inen bir kişi Bulgut'un yüzüne yumruk attı. Araçtan inen diğer 4 kişi de doktora vurmaya başladı. Magandalar, geldikleri araca binerek olay yerinden kaçtı. Bulgut'un burnunun iki yerinde kırık ve kafasında bir çok şişlik olduğu tespit edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.