Bugünkü
Takvim

Cani baba oğlunu öldürdü

ABONE OL
Cani baba oğlunu öldürdü
Denizli'de geçen Cumartesi boğularak öldürülen 4 yaşındaki 'ın katil zanlısı öz babası 'ın ifadesi insanın kanını dondurdu. Durmaz'ın, evi terk eden eşi Zeynep'e, "Sana bir gün süre, yarın eve gelmezsen çocuğu öldürürüm" dediği, eşi eve gelmeyince de çocuğunu öldürdüğü ortaya çıktı. Cinayeti soğukkanlılıkla anlatan cani baba, "Zeynep eve gelmeyince Kenan'a 'annen sözünü tutup eve geri gelmedi, seni öldürmem lazım, beni affet' dedim. Kenan ağlayarak, 'Affediyorum babacığım' dedi. Sonra boğarak öldürdüm"dediği öğrenildi. Cani baba, gazetecilere de, "çocuk benim değil mi? şerefsiz anası düşünsün" dedi.

Ufuk SOYHANkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.