Bugünkü
Takvim

Süt aktır

Erdoğan, muhalefete süt ile yüklendi: Çocuklara süt dağıtımını istismar edebilecek kadar çirkinleşmişler

ABONE OL
Süt aktır
, 81 vilayette her gün dağıtılan 7 milyon 200 bin süt paketinde gıda zehirlenmesine yol açacak tek bir pakete rastlanılmadığını açıkladı. Partisinin Pelitli Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen 4. Trabzon İl Kongresi'nde konuşan Erdoğan, "Hassasiyeti olmayan her çocuğumuz dağıttığımız sütü rahatlıkla içebilir ve içsin. Bu konuda hiç kimsenin tereddüdü olmasın. Türkiye'de muhalefet çocuklara süt dağıtımını bile istismar edebilecek kadar çirkinleşmiş ama o ak süt, o temiz süt, o beyaz süt muhalefetin kirini apaçık ortaya koymuştur'' dedi. Başbakan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na da "Sen hesap uzmanı olabilirsin ama sağlıkçı değilsin, tıp doktoru değilsin'' diye seslendi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.