Bugünkü
Takvim

Destici: Dış güçlere bakmalı

ABONE OL
Destici: Dış güçlere bakmalı
Gelişmelerin ardından görüştüğümüz Genel Başkanı ise, olayın kaza olduğunu söyleyenlerin kendilerini ikna edemediğine işaret etti. Kendisinin, "Yüzde 50 kaza, yüzde 50 tertip" noktasında olduğunu ifade eden Destici, "Olay bir suikast ise arkasında kim ya da kimler olabilir?" sorusuna da şu cevabı verdi:

'ŞAHSİ DÜŞMANI YOKTU' "
Yazıcıoğlu bir dava adamıydı. Hep millet iradesi ve demokrasiden yana oldu. İçten ve dıştan hiçbir yerden emir almadı. Şahsi bir düşmanı yoktu. Alevi dedeleriyle en azılı solcularla ve bütün cemaatlerle ilişkileri iyiydi. Eğer bu işin içinde bir tertip varsa, dış güçler bağlantılı bir operasyondur. Üstelik, iç bağlantılarının tamamı da devreye girmiştir. Bu suikastı, Yazıcıoğlu'nu ileriye dönük planlarına engel olarak görenler yapmıştır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.