Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.09.2011 Gazete
ABONE OL

Cat woman!

Ankara'da bir kadın, dairesini kedilere tahsis etti. Apartman yöneticisi de ağır koku nedeniyle kedilerin evden atılması için, dava açtı...

Cat woman!
Ankara'daki 'nda bulunan bir apartman dairesi, tarihi davaya konu oldu... Gölören Öç adlı kadın, sahibi olduğu 9 nolu daireyi kedilere tahsis etti. 35'i aşkın kedinin yaşadığı daireyi aralıklarla ziyaret eden Gölören, her birine özel yiyecekler götürdü.

KEDİLERİN SUÇU NE!
Son dönemde yeterli temizliğin yapılmaması nedeniyle çok ağır bir kokunun bütün apartmana yayılması, diğer dairelerde oturanları çılgına çevirdi. Apartman yöneticisi Sinem Köymen de avukatı Hüseyin Baran aracılığıyla Ankara 7. Sulh Hukuk Mahkemesi'nde dava açarak, binanın 9 numaralı dairesindeki kedilerin mahkeme kararıyla bina dışarısına çıkarılmasını talep etti. Dilekçede, çevredekilerin apartmanı "kedili apartman'' olarak nitelendirdiği, pis koku nedeniyle binadaki kiracıların taşındıkları, bu sebeple mal sahiplerinin zarar gördüğü ifade edildi. Kedilerin gürültüsü nedeniyle daire sahibi de, Kabahatler Kanunu uyarınca para cezasına çarptırıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.