Bugünkü
Takvim

İkizini karnında taşıdı

Büşra ağrı şikayetiyle hastaneye gitti. Küçük kızın 5 yıldır ikizini karnında taşıdığı tespit edildi...

İkizini karnında taşıdı
Rize'de 5 yaşındaki 'ın karnında ikizi çıktı! Otomobile bindiğinde emniyet kemerinin karnını ağrıttığını söyleyen küçük çocuk, annesi tarafından Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan tahlillerde küçük kızın karnında bir kitle tespit edildi.

1 KİLOLUK KİTLE ÇIKARILDI
Ameliyata alınan Büşra'nın karnından 1 kiloluk bir kitle çıkartıldı. Kitlenin tam oluşmamış bir cenin yapısı içerisinde olduğu belirlendi. Küçük kızın ikizini 5 yıl boyunca karnında taşıdığını belirten Doç. Dr. İrfan Serdar Arda, "İçerisinde kemiği, cilt dokusu, saçları olan bir kitleyi başarıyla çıkarttık. Bir anlamda ikizini karnında taşıma vakası'' dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.