Bugünkü
Takvim

Ceceli'ye duvar davası

ABONE OL
Ceceli'ye duvar davası
Pop müziğin veliahdı olarak gösterilen , komşusuyla mahkemelik oldu. Kanlıca'ya hayran olduğunu belirterek buraya taşınan Mustafa Ceceli'yi komşusu olan Vakıfbank ve Halkbank'ın eski genel müdürü mahkemeye verdi. İsmet Alver, evinin sınırlarına Ceceli'nin duvar yaparak tecavüz ettiğini ileri sürdü. Davacı komşu, Ceceli'nin duvarının yıkılmasını istedi.

kalan karakter 1000

Marylin Dogrucu Marylin Dogrucu

Ceceli de masum, diğer yeni komşular da. O bölgedeki herkes her zaman o sınırlar dahilinde yaşamış. Duvarlar en az 50-60 yıllık. Kadastro herkesi 1-2 metre kaydıracak şekilde geçmiş ama hemen hemen hiç kimse bunu sorun etmemiş. Alver de belki yirmi senedir orada ama Ceceli evi 2011'de alana dek hiç bir dava girişimi olmamış. Söz konusu bir avuç toprak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.03.2013 17:27
genceli fan genceli fan

dogru soyluyorsunuz.bir avuc toprak ici insan komsusunu mahkemeye verirmi?hele komsunuz mustafa ceceli gibi iyi biriyse.okuyunca cok sasirdim

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 24.08.2013 15:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.