Bugünkü
Takvim

, 'de camiye de saldırmış

Terör örgütü 'nın, Hakkari'nin ilçesindeki saldırı sırasında Merkez Mahallesi'ndeki Celal Özel Camii'ni de hedef aldığı ortaya çıktı.

  • Güncel
  • 16.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.09.2011 17:38
ABONE OL
PKK'nın gerçek yüzü
11 Eylül günü , ilçe jandarma ve lojmanlara saldıran teröristler, camiye de 5 roket atmış. Alınan bilgilere göre roketlerden 2 tanesi caminin içine, 3 tanesi ise minareye isabet etti. Teröristlerin, minareyi bitişikteki ilçe jandarma komutanlığının üstüne devirmek istediği ifade ediliyor.

Belediyesi'nin önündeki düğün kalabalığına karışan 'lılar, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve lojmanlara eşzamanlı saldırı düzenlemişti. Caminin bitişiğinde oturan Sabri Fırat (65) yaşanan saldırıyı şöyle anlattı: "Gece saat 22.00 civarlarında ateş sesleri gelmeye başladı. Saldırılar ilk başladığında önce silah sesleri daha sonra roketleri atmaya başladılar. El bombaları atıldı. Daha sonra camiye de saldırdılar. Burası Allah'ın camisi. Allah bunu kabul etmez. Çoluk çocuklara, fakirlere, imamlara, kitaplara saldırdılar, Allah bunu kabul etmez. Yetkililer bunları bir düşünsün, bir çare bulsunlar. Bizim halimiz perişan olmuş durumda. Bakın cami ne hale gelmiş. Biz artık kıyamet koptu dedik. Ben 23 yıldır böyle saldırı görmedim."

kalan karakter 1000

osman osman

bunları destekleyenler dinden çımıştır zaten...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.09.2011 00:23
DADAŞ DADAŞ

EY! VATANSEVER KÜRT KARDEŞLERİM,SEN BENSİN,BENDE SENİM.GÖRMÜYORMUSUNUZ KAFİR PKK'NIN ALLAH'IN EVİNE ATTIĞI ROKETİ,GÖRMÜYORMUSUNUZ ÇOLUK ÇOCUĞA NASIL ŞEREFSİZCE KURŞUN SIKTIĞINI,GÖRMÜYORMUSUNUZ ANALARINIZA,BACILARINIZA VE EŞLERİNİZDE NASIL KURŞUN SIKTIĞINI,HALA BU ŞEREFSİZLERİN ARKASINDAN GİDECEKMİSİNİZ?YEMİN EDERİM SİZLER AKLI BAŞINDA GÜZEL İNSANLARSINIZ.YAPMAYIN,ETMEYİN GELİN BIRAKIN BU KAFİR ŞEREFSİZ ÖRGÜTÜN PEŞİNİ,DİNİME İMANIMA VALAHİ,BU HAİN ŞEREFSİZLER, KÜRT MİLLETİNİ FELAKETE SÜRÜKLÜYOR.GÖRÜN BUNU ARTIK.YAV SENİN HAMO DEDENLE,BENİM ETHEM DEDEM ÇANAKKALE'DE BERABER ŞEHİT OLMUŞ? BENDE SİİRT BAYKANLI KARDEŞİMLE,ACI TATLI GÜNLER PAYLAŞTIM.BU ADİ HERİFLER SİZİ KULLANIYORLAR.NİYE KENDİNİZİ KULLANDIRIYORSUNUZ? AKLINIZ YOKMU SİZİN? CUMAYI PROTESTO EDİYOLAR SİZLER NAMAZ KILIYORSUNUZ, OŞEREFSİZLER MERDİVENLERE OTURMUŞ,PİS PİS GÜLÜYORLAR.GELİN BU KAFİR ÖRGÜTÜN OYUNUNU DOĞU VE GÜNEYDOĞU İNSANININ TERTEMİZ DUYGULARIYLA BOZUN,VERMEYİN ÇOCUKLARINIZI BU ADİLERE,HEPİNİZE SELAM VE SAYGILARIMLA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 16.09.2011 20:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.